Symulacja PM Polestar w języku polskim od sierpnia 2013!

Symulacja PM Polestar w języku polskim od sierpnia 2013!  - JS Project

Symulacja PM Polestar, jest elementem naszego 3-dniowego szkolenia „Podstawy zarządzania projektami z symulacją”, jak i warsztatu „Zarządzanie projektami z symulacją”.

Od sierpnia 2013 symulacja dostępna jest w języku polskim! We współpracy z firmą G2G3, będącą jej autorem, przetłumaczyliśmy na język polski wszystkie rekwizyty do gry: opisy projektów, instrukcje dla poszczególnych ról: kierownictwa firmy Polestar, portfolio menedżera, PMO oraz kierowników projektów i działu IT, a także arkusze planistyczne i inne opisy i potrzebne do symulacji.

Przykładowe polskie rekwizyty możecie zobaczyć poniżej:

Symulacja PM Polestar w języku polskim od sierpnia 2013!  - JS Project Symulacja PM Polestar w języku polskim od sierpnia 2013!  - JS Project

Do udziału w symulacji nie jest więc już wymagana znajomość, nawet bierna języka angielskiego. Kilka słów angielskich pojawi się tylko na ekranie pokazującym realizację projektu, ale to jest naprawdę „mały Pikuś” w niczym nie utrudniający udziału w fascynującej grze symulacyjnej.

Posmakujcie więc symulacji PM Polestar po polsku. Emocje i świetna zabawa z jednej strony oraz efektywna i praktyczna nauka dobrych praktyk zarządzania projektem i portfelem projektów w firmie gwarantowana!

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok