LUZ - Letni Uniwersytet Zarządzania Projektami

LUZ - Letni Uniwersytet Zarządzania Projektami  - JS Project

W lipcu i sierpniu 2010 zapraszamy na wakacyjne szkolenia i warsztaty z zarządzania projektami, czyli LUZ: Letni Uniwersytet Zarządzania Projektami, organizowany przez konsorcjum Synergy Network, w skład którego wchodzi też JS PROJECT.

Warsztaty i szkolenia z zarządzania projektami inaczej: letnie stroje, luźna formuła i atmosfera,  sprzyjająca zdobyciu i utrwaleniu wiedzy. Zaś po szkoleniach lub niezależnie od nich proponujemy profesjonalny coaching.

Dla kogo?
LUZ przeznaczony jest zarówno dla kierowników projektów posiadających już doświadczenie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem projektami - jako uczestnicy projektów lub ich kierownicy.

Jak wybrać zajęcia?
Przygotowaliśmy zestaw różnorodnych szkoleń i warsztatów. Każdy uczestnik może wybrać taki zestaw zajęć, jaki najbardziej odpowiada jego potrzebom.

Można wziąć udział tylko w jednym, wybranym szkoleniu. Można też przejść całą ścieżkę szkoleniową i zakończyć ją certyfikacją. Aby pogodzić zajęcia na LUZ-ie z planami urlopowymi uczestników, zaplanowaliśmy dwukrotne powtórzenie każdego ze szkoleń.

Dla tych uczestników, którzy chcą zdobyć profesjonalny certyfikat z zarządzania projektami, proponujemy szkolenia dotyczące metodyki PRINCE2® oraz szkolenia przygotowujące do egzaminu PMP®.

Kto poprowadzi?
Zajęcia na LUZ-ie poprowadzą wykładowcy z bogatym praktycznym doświadczeniem - dzięki czemu wiedza teoretyczna będzie wsparta wieloma przykładami z rzeczywistych projektów.

Grupy szkoleniowe będą niewielkie, 8 - 12 osobowe, co pozwoli na indywidualny kontakt wykładowcy z każdym uczestnikiem.

Czy będą dodatkowe atrakcje?
Zaplanowaliśmy też kilka popołudniowych spotkań o charakterze integracyjnym, na których w swobodnej atmosferze będzie można wymienić się doświadczeniami, porozmawiać z wykładowcami i zasięgnąć ich rady.

Uruchomiliśmy na Facebooku stronę i forum dyskusyjne, na którym uczestnicy LUZ-u będą mogli dyskutować o sprawach związanych z zarządzaniem projektami i o innych sprawach zawodowych. Wykładowcy będą także uczestniczyć w dyskusjach na forum, opiekując się poszczególnymi wątkami.

Jak się zapisać?
Po pierwsze: wejść  na www.luz.biz.pl i następnie otworzyć zakładkę "Formularz zgłoszenia", wypełnić i wysłać zgłoszenie (a my prześlemy potwierdzenie)
lub zadzwonić na numer 601 35 29 79 i dokonać zgłoszenia telefonicznie.

Jeśli potrzebujesz konsultacji przy wyborze zajęć najbardziej odpowiednich dla Ciebie napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., niezwłocznie odpowiemy lub zadzwoń na numer 601 35 29 79.

PMP is a registered mark of the Project Management Institute, Inc.

PRINCE2® is a registered trade mark of the the AXELOS Limited.

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok