Autorskie szkolenie PMP®-Prep - przygotowanie do certyfikacji PMP®

Autorskie szkolenie PMP®-Prep - przygotowanie do certyfikacji PMP®  - JS Project

Szukasz efektywnej i skutecznej metody przygotowania się do egzaminu certyfikacyjnego Project Management Professional (PMP)® - ? Chcesz mieć pewność zdania, uniknąć stresów i nieefektywnej samodzielnej pracy z A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) - Fourth Edition, Project Management Institute, Inc.?

Jesteś zdecydowany na przystąpienie do egzaminu i chcesz uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez firmę o statusie R.E.P., przez trenera z doświadczeniem praktycznym i potrafiącym precyzyjnie, praktycznie i z humorem, stosując niekonwencjonalne metafory i przykłady wyjaśnić zawiłości PMBOK® Guide oraz zagadki przykładowych pytań egzaminacyjnych? Jeśli odpowiedziałeś "trzy razy TAK", na te pytania, to autorskie szkolenie "PMP®-Prep" jest właśnie tym, co szukasz.

Podczas 3-dniowego szkolenia dokonamy wspólnie powtórki wszystkich obszarów wiedzy PMBOK® Guide, omówimy kilkadziesiąt przykładowych pytań egzaminacyjnych i wyjaśnimy najróżniejsze pytania i wątpliwości związane z egzaminem oraz standardem PMI. Dowiesz się m.in. co to jest i do czego służy "tornado diagram" (pytanie z jednej letnich sesji egzaminacyjnych), jak wykorzystać odchylenie standardowe do określenia prawdopodobieństwa zrealizowania projektu w określonym budżecie oraz czym różni się "control account" od "account" i "chart of accounts".

A te niekonwencjonalne metody szkoleniowe i metafory, o których wspomniałem wcześniej? Dowiesz się na przykład, jak wykorzystać krasnala w zielonej czapce i zielonym kubraczku (to nie pomyłka - on naprawdę ubrany jest na zielono!) do planowaniu projektu, kto idzie pod rękę na spacer po parku Łazienkowski z WBS-em i jakie inne pary (jak Romeo i Julia u Szekspira) pojawiają się w dramacie pt. PMBOK® Guide.

Oczywiście otrzymasz na początku szkolenia, lub wcześniej egzemplarz PMBOK® Guide oraz autorskie materiały szkoleniowe, będące inteligentnym wyciągiem najważniejszych zagadnień standardu. Otrzymasz także przykładowe pytania dla każdego obszaru wiedzy PMBOK® Guide oraz odpowiedzi wraz z wyjaśnieniami. Jak przebiega to szkolenie mogą Ci opowiedzieć uczestnicy wcześniejszych edycji szkolenia, którzy jeśli tylko przystąpili do egzaminu, to cieszą się obecnie tytułem PMP®.

Winston Churchill obiecywał Anglikom w 1940 roku "Krew, pot i łzy" (czyli" "Blood, Sweat and tears"). My obiecujemy dobrze wykorzystane 3 dni, usystematyzowanie wiedzy niezbędnej na egzaminie, poznanie skutecznej strategii egzaminacyjnej (copyright by JS PROJECT) i dobre samopoczucie przed egzaminem certyfikacyjnym. Więc po prostu przyjdź na PMP®-Prep.

PMP, and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok