PMBOK®Guide i certyfikacja PMP® - JS Project

Podejście do przygotowania do certyfikacji PMP®

Jak przygotowywać się do egzaminu certyfikacyjnego Project Management Professional (PMP)®? Jaką przejść ścieżkę szkoleniową w drodze do PMP®?

To chyba dwa najczęściej zadawane pytania związane z egzaminem certyfikacyjnym prowadzonym przez PMI.  Odpowiedzi na pierwsze z nich udzieliliśmy już jakiś czas temu w tekście: Jak przygotowywać się do egzaminu certyfikacyjnego PMP®? Teraz zaś czas na drugą odpowiedź.

Czytaj więcej...
PMBOK®Guide i certyfikacja PMP® - JS Project

ZP-PMBOK Zarządzanie projektem według standardu PMBOK® Guide

Chcesz usystematyzować wiedzę z zakresu zarządzania projektem?  Poznać najlepsze praktyki dotyczące inicjowania, planowania oraz kontroli i zamykania projektu zawarte w standardzie A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) - Sixth Edition, Project management Institute, Inc., stosowane w projektach przez wykładowcę – praktyka z wieloletnim doświadczeniem?

Czytaj więcej...
PMBOK®Guide i certyfikacja PMP® - JS Project

PMP®-Prep Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP®

Przygotowujesz się do certyfikacji Project Management Professional (PMP)®, masz mało czasu a chcesz w efektywny sposób uporządkować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami, zdobyć szybko dodatkową wiedzę,  niezbędną na egzaminie PMP®? Szukasz praktycznych i skutecznych rad dotyczących egzaminu, które wraz z uporządkowaną wiedzą dadzą Ci 100% pewność uzyskania certyfikatu? Odpowiedziałeś 2 razy TAK? To spotkajmy się na szkoleniu zaakceptowanym przez PMI w ramach programu R.E.P. (Registered Education Provider). PMBOK®Guide i certyfikacja PMP® - JS Project

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok