Zarządzanie projektami - JS Project

Trudne sytuacje w projektach

Jednym z kluczowych czynników powodzenia projektu jest posiadanie przez kierownika projektu, kierownika zespołu projektowego umiejętności radzenia sobie z trudnymi, problemowymi sytuacjami, pojawiającymi się w projektach. Mogą być one związane nie tylko z klasycznymi ryzykami projektowymi, ale wynikać z zachowań, relacji interpersonalnych, błędów w komunikacji, emocji, konfliktów, które pojawiają się pomiędzy interesariuszami, członkami zespołu projektowego, kadrą kierowniczą, podwykonawcami, ale także klientem.

Czytaj więcej...
Zarządzanie projektami - JS Project

Warsztat kierownika projektu: metody tradycyjne i zwinne

Dwa światy zarządzania projektami: dominujący coraz bardziej w projektach IT świat metod zwinnych oraz świat metod tradycyjnych, z metodami i technikami stosowanymi od wielu lat to rzeczywistość projektowa XXI wieku. Czy faktycznie metody zwinne wkroczą do innych typów projektów, a metody tradycyjne odejdą do lamusa? Naszym zdaniem przyszłość to integracja tych podejść. Tool-box project managera powinien więc zawierać metody, techniki i podejścia wywodzące się z obu tych światów. I dlatego stworzyliśmy szkolenie pokazujące najlepsze praktyki, metody i techniki z obu tych światów.

Czytaj więcej...
Zarządzanie projektami - JS Project

CCPM Zaawansowane praktyki zarządzania projektem i portfelem projektów z wykorzystaniem TOC i CCPM

Zastanawiasz się jak można zrealizować projekty krócej i taniej, z większą pewnością dotrzymania obiecanego klientowi terminu? Chcielibyście w swojej organizacji realizować więcej projektów, bez zwiększania zasobów? Na tym szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać Zarządzanie Ograniczeniami i metodę Łańcucha Krytycznego do osiągnięcia tych właśnie celów.

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok