Zmieniamy szkolenie Inteligencja Emocjonalna na Emocjonalnie kompetentnego kierownika projektu

Zmieniamy szkolenie Inteligencja Emocjonalna na Emocjonalnie kompetentnego kierownika projektu - JS Project

Zmiany to normalne zjawisko i w projektach i w biznesie. Więc i my dokonaliśmy niedużych zmian w naszej ofercie szkoleń dotyczących inteligencji emocjonalnej oraz jej zastosowania w zarządzaniu projektami.  Wprowadziliśmy do oferty i oczywiście do kalendarza nowe – pod względem zakresu i programu – szkolenie, zmieniliśmy także tytuł naszego dotychczasowego szkolenia, pozostawiając bez zmian jego zakres. Brzmi to tajemniczo? Przeczytajcie więc o szczegółach tych zmian.

Nasze nowe szkolenie koncentruje się na pięciu podstawowych – niezbędnych w zarządzaniu projektami - obszarach inteligencji emocjonalnej: samoświadomości, samokontroli, świadomości społecznej, zarządzaniu relacjami oraz przywództwie zespołu projektowego. Oraz na kompetencjach, jakie inteligentny emocjonalnie kierownik projektu powinien posiadać w każdym z tych pięciu obszarów. Dlatego też nazwaliśmy je "Emocjonalnie kompetentny kierownik projektu". Dzięki poznaniu zasad funkcjonowania mózgu, poznaniu podstawowych obszarów i kompetencji inteligencji emocjonalnej, dokonaniu oceny swoich umiejętności emocjonalnych będziecie mogli zmienić sposób myślenia oraz działania w projektach. Będziecie w stanie:

  • trafnie identyfikować własne emocje i radzić sobie z nimi w różnych sytuacjach projektowych
  • kontrolować swoje emocje i świadomie je wykorzystywać
  • odczytywać emocje innych interesariuszy projektu oraz rozumieć, co się naprawdę z nimi dzieje
  • budować efektywne relacje w projekcie dzięki wykorzystaniu świadomości własnych emocji i rozumienia emocji innych
  • być przywódcą zespołu projektowego, efektywnie i emocjonalnie inteligentnie komunikować się oraz zarządzać konfliktem

Możecie więc zostać emocjonalnie kompetentnym kierownikiem projektu!

Nasze dotychczasowe szkolenie z obszaru inteligencji emocjonalnej w projektach (dotychczas nazywane "Emocjonalnie kompetentny kierownik projektu". i prowadzone wspólnie przez dr Ralfa Müllera ze Szwecji i dr Jerzego Stawickiego) pozostaje w naszej ofercie, jednak pod zmienioną nazwą. Teraz nazywa się ono: "Leadership i inteligencja emocjonalna w projektach", gdyż w dużym stopniu koncentruje się na zagadnieniach przywództwa. Przedstawia ono także wyniki prac badawczych dr Müllera, dotyczące doboru właściwego – pod względem cech przywódczych – kierownika projektu do projektu o określonych charakterystykach i wymaganiach. Znajdzie się ono w naszym kalendarzu szkoleń, jednak nie częściej niż raz na 4-5 miesięcy, ze względu na kalendarz zajęć dr Müllera.

Zainteresowani? Chcecie zostać emocjonalnie kompetentnym kierownikiem projektu? To wystarczy tylko wybrać jedno z tych szkoleń, wypełnić formularz zgłoszenia i … do zobaczenia na szkoleniu!

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok