Scrum Master - szkolenie online

Praktyczny, profesjonalny i wizualny kurs on-line z kompletną wiedzą o roli i zadaniach Scrum Mastera oraz o innych rolach, wydarzeniach i artefaktach Scruma. Ułatwiający przygotowanie do certyfikacji Scrum Master. Ponad 6.5 godziny, 66 lekcji.

Kliknij TUTAJ aby kupić kurs

Trzy powody, aby KUPIĆ TEN KURS już teraz!

 1. Kompletny, zwięzły i pewny przegląd Scruma – będziesz mieć pewność, że nauczyłeś się Scruma zgodnie z zamierzeniami założycieli, ponieważ został on przygotowany w oparciu o główne kompendium wiedzy Scrum Guide™.
 2. Nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zdobyć pełne przygotowanie do egzaminu oraz uzyskać certyfikat bez wychodzenia z domu.
 3. Stworzony przez doświadczonych instruktorów – praktyków, przekazujących wiedzę nt. Scrum – wzbogaconą o praktyczne wskazówki używania Scrum w rzeczywistym środowisku biznesowym – w zrozumiały sposób.

Co to jest Scrum?

Scrum – wg Scrum Guide™ – to ramy postępowania (ang. Framework), dzięki którym ludzie mogą adaptacyjnie rozwiązywać złożone problemy tak, by w produktywny i kreatywny sposób wytwarzać produkty o najwyższej możliwej wartości.

Dla kogo jest ten kurs?

Bez względu na to, czy jesteś Scrum Masterem, Właścicielem Produktu, Członkiem Zespołu, Interesariuszem czy po prostu kimś, kto chce zrozumieć, co sprawia, że Scrum działa, lub osobą przygotowującą się do egzaminu i certyfikatu Scrum Master ten kurs jest dla Ciebie.

W tym kursie znajdziesz:

Pełny przegląd Scrum – wydarzenia, role, zasady i artefakty użyte do dostarczenia projektu z wykorzystaniem Scrum wraz z historią Scrum. Lekcje na temat podstaw planowania sprintu, codziennego Scruma, przeglądu sprintu, retrospekcji sprintu, artefaktów Scruma i innych.

 • Fakty oparte na Scrum Guide™ – prawidłowa terminologia jest jednym z czynników. Przewodnik po Scrumie jest zbiorem reguł dotyczących Scruma,
 • Przygotowanie do certyfikatu Scrum – podsumowanie często zadawanych pytań lub często źle rozumianych punktów dotyczących Scrum,
 • Dowiesz się jak przygotować się do Scrum Certification, na co zwracać uwagę podczas egzaminu; poznasz techniki pozwalające Ci zwiększyć szansę zdania
  egzaminu.
 • Dowiesz się, co to jest Scrum i dlaczego jest tak potężny, aby dostarczyć nawet najbardziej skomplikowany projekt na czas
 • Zdobędziesz praktyczną wiedzę jak realizować projekty w Scrum dla dowolnego produktu, firmy, usługi lub zespołu
 • Zrozumiesz koncepcję wszystkich wydarzeń Scrum, ich planowanie i realizacja
 • Dowiesz się, jak uzyskać certyfikat Scrum Master
 • Wyjaśnimy czym jest model Waterfall i dlaczego jest mniej elastyczny niż Scrum
 • Wyjaśnimy dokładnie czym są role, wydarzenia i artefakty
 • Dowiesz się co zostało zaktualizowane w najnowszej wersji Scrum Guide
 • Dowiesz się jak zostać idealnym Scrum Masterem

Jaka jest struktura kursu?

Każda sekcja zawiera przegląd konkretnego aspektu Scruma, takiego jak role Scrum, wydarzenia lub artefakty, a następnie podsumowanie kluczowych punktów egzaminacyjnych i wyjaśnienia częstych nieporozumień dotyczących Scrum. Kurs opiera się na przewodniku Scrum Guide™, dzięki czemu wiesz, że poznajesz reguły gry Scrum, tak jak przygotowali je Ken Schwaber i Jeff Sutherland.

Praktyczne zastosowanie Scrum

Jako praktycy Scrum odkryliśmy, że łatwo jest zrozumieć strukturę Scrum i jego elementy, natomiast trudność pojawia się podczas wdrażania Scrum w rzeczywistym środowisku biznesowym.

Przekonasz się, że nasz kurs uczy zarówno zasad jak i praktyk Scruma. W jego trakcie dzielimy się także naszym wieloletnim praktycznym doświadczeniem dotyczącym stosowania Scrum.

Dlaczego warto wybrać certyfikat „Professional Scrum Master (PSM I)”?

Wybieramy PSM I, ponieważ jest to uznawany na całym świecie certyfikat, a certyfikacja została przygotowana przez twórców Scruma - Kena Schwabera i Jeffa Sutherlanda.

Posiadacz tego certyfikatu jest postrzegany jako profesjonalny Scrum Master.

 

"Kurs ten NIE jest oficjalnym przygotowaniem pod certyfikację Professional Scrum Master™ I (PSM I) organizacji Scrum(.)org, ani nie jest w żaden sposób z nią powiązany. Scrum(.)org, Professional Scrum Master są znakami towarowymi Scrum(.)org i mogą być zarejestrowane w Biurze Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych oraz w innych krajach."

Znajdź nas na Facebooku!