Techniki zwinnego zarządzania w Scrum, Kanban i nie tylko

Dołącz do profesjonalnego i praktycznego kursu on-line pokazującego zwinne techniki zarządzania projektami, produktami i pracami oraz wskazówki praktyczne co do ich stosowania w firmie i/lub zespole.

Dlaczego warto wziąć udział w tym kursie?

Dzięki kursowi poznasz wiele niestandardowych, metod,  technik oraz mierników zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem oraz otrzymasz wskazówki dotyczące ich praktycznego zastosowania w Twoim zespole i/lub Firmie.

Kliknij TUTAJ aby kupić kurs.

Trzy powody, aby KUPIĆ TEN KURS już teraz!

 1. Otrzymasz profesjonalne i praktyczne przedstawienie różnych, także tych nie standardowych metod, technik oraz mierników zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem oraz wskazówki dotyczące ich praktycznego zastosowania w Twoim zespole i/lub Firmie.
 2. Bez wychodzenia z domu nauczysz się i/lub ugruntujesz to wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie stosować różne metody, techniki i mierniki zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem, oraz … dużo, dużo więcej.
 3. Skorzystasz z wiedzy i praktycznego doświadczenia instruktorów, praktyków zarządzania oraz zarządzania projektami i produktami, posiadających w sumie ponad 40 lat doświadczenia w tych obszarach, stosujących prezentowane techniki w swoich przedsięwzięciach i pracach i uważających że stosowanie takich efektywnych i skutecznych metod zarządzania to profesjonalizm i … przyjemność.

Czym są techniki i praktyki zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem?

W środowisku zwinnych prac i projektów najczęściej stosowane są techniki wywodzące się z metody Scrum, jak: planowanie wydania i iteracji, story points, velocity, czy metody Kanban, jak wizualizacja i ograniczanie prac w toku. Niestety jednak bardzo często nie prowadzą one do istotnego zwiększenia efektywności prac i nie zapewniają większej przewidywalności i terminowości realizacji projektów.

Dlatego też kurs prezentuje wiele innych technik, praktyk i mierników zwinnego zarządzania, m.in. takie jak:

 • Techniki ograniczania prac w toku, ograniczające wielozadaniowość
 • Mierniki dotyczące przepustowości oraz czasu realizacji
 • Techniki zwinnego planowania projektu
 • Techniki zwiększające stabilność procesu
 • Mierniki efektywności przepływu

Zarówno te techniki, jak i mierniki zwinne – jak pokazuje praktyczne doświadczenie autorów kursu, stosujących je w swoich dużych przedsięwzięciach, jak i w zarządzaniu „produkcją” kursów on-line - są efektywne i skuteczne w uzyskiwania planowanych efektów biznesowych; świetnie też sprawdzają się w czasach niepewności i zmienności opisanych akronimem VUCA.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs adresowany jest do kierowników projektów, właścicieli produktu, liderów zespołów projektowych oraz menedżerów, pragnących:

 • Zwiększyć efektywność i skuteczność swoich działań i projektów, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik i praktyk zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem
 • Rozwijać swoje zespoły i firmy i prowadzić je w stronę zespołu i firmy swoich marzeń

Kurs adresowany jest także do tych wszystkich specjalistów pracujących w projektach i nad produktami, stosujących Scrum i Kanban, którzy chcieliby wyjść poza tradycyjne, zwinne techniki – i poznać, a następnie zastosować w swoim środowisku rzeczywiście skuteczne i efektywne  techniki  i mierniki zarządzania.

Co znajdziesz w programie kursu?

Przedstawienie najczęściej występujących wyzwań projektowych i produktowych oraz fundamentów ich rozwiązań

Profesjonalne i praktyczne przedstawienie różnych nie standardowych metod,  technik oraz mierników zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem

Praktyczne wskazówki dotyczące stosowania prezentowanych technik, praktyk i mierników w firmie i/lub zespole.

Historie „z życia” i … zagadki.

Jaka jest struktura kursu?

Kurs podzielony jest na bloki tematyczne, zawierające lekcje dotyczące konkretnych tematów, takich jak:

 • Wprowadzenie: praktyczne wyzwania projektowe i produktowe
 • Fundamenty rozwiązań
 • Wielozadaniowość
 • Ile zrobimy?
 • Na kiedy zrobimy?
 • Zwinne planowanie projektu
 • Stabilność procesu
 • Efektywność przepływu
 • Podsumowanie kursu

Następny rekomendowany przez nas kurs

Kontynuacją tematyki kursu jest nasz drugi kurs: ”Zaawansowane techniki zwinne w Scrum, Kanban i nie tylko”, przedstawiający zaawansowane metody,  techniki oraz mierniki zwinnego zarządzania pracami, projektem i produktem, które NIE są prezentowane w tym kursie.

 

Znajdź nas na Facebooku!