Konferencja Portfolio Experience 2017

Portfolio Experience Conference to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 3-4 kwietnia 2017 staną się prawdziwym “świętem zarządzania portfelem projektów”. Pierwszy dzień Konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

W tym roku Konferencja Portfolio Experience odbędzie się już po raz czwarty. W ubiegłych latach gościliśmy w sumie ponad 200 osób związanych z zarządzaniem projektami, a wśród nich wielu kierowników PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins, Olivier Lazar, Kris Jennes, Wiesław Kosieradzki, Peter Taylor, Mohamed Khalifa, Beth Ouellette czy Zbigniew Traczyk.

TEMAT

Motyw przewodni tegorocznej edycji Konferencji brzmi Managing organizational change by value and people. Wystąpienia będą poruszały tematy związane z zarządzaniem zmianą organizacyjną pod względem wartości i ludzi. Omówione zostaną zagadnienia z uwzględnieniem psychologicznego podejścia w realizacji portfela projektów, a także rozwoju PMO poprzez budowanie integracji i społeczności między Kierownikami projektów.

PMO AWAD

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO.

Zgłoszenia do konkursu prosimy składać na stronie http://www.pmoaward.pl/4

Znajdź nas na Linked In!