Kanban I – Fundamenty Podejścia Kanban

Super profesjonalny i praktyczny kurs on-line pokazujący fundamenty podejścia Kanban: zasady i praktyki kanban oraz podstawowe zastosowania Kanban w pracy zespołu, projektu dla osiągnięcia rezultatów biznesowych.

4 godziny, 31 lekcji.

Kliknij TUTAJ by kupić kurs

Trzy powody, aby KUPIĆ TEN KURS już teraz!

 1. Otrzymasz profesjonalne i praktyczne przedstawienie fundamentów podejścia Kanban: podstawowych zasad i praktyk podejścia Kanban, takich jak wizualizacja (ang. Visualisation), ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management) oraz jego zastosowania na poziomie zespołu i projektu, tak by efektywnie dostarczać wartość klientom i zapewnić zadowolenie pracowników z pracy w uporządkowanym środowisku.
 2. Poznasz – w dowolnej wolnej chwili oraz dowolnym miejscu - fundamenty podejścia Kanban umożliwiające Tobie i Twojemu zespołowi efektywne i skuteczne funkcjonowanie.
 3. Skorzystasz z wiedzy i praktycznego doświadczenia twórców kursu, praktyków zarządzania projektami i produktami, posiadających w sumie ponad 25 lat doświadczenia w tych obszarach, uważających Kanban za wspaniałe narzędzie do uzyskiwania korzyści biznesowych i do budowania efektywnych zespołów, stosujących Kanban w swoich projektach, pracach i innych przedsięwzięciach.

Co to jest Kanban?

Kanban to strategia optymalizacji przepływu wartości, stosująca wizualny system typu „pull”. Kanban to także podejście do zarządzania pracami, zarządzania produktem i projektami a także pracami własnymi. Kanban ma wiele odcieni: TPS, Proto Kanban, Personal Kanban, Metoda Kanban, Tame Flow Kanban. Kanban może być także stosowany w środowisku Scruma. Praktyki Kanbana takie, jak: wizualizacja (ang. Visualisation), ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management), transparentne procedury, dostarczanie informacji zwrotnych, oraz ewolucyjne doskonalenie, mogą być zastosowane na poziomie zespołu, projektu i produktu oraz firmy, umożliwiając efektywne dostarczanie wartości klientom i rozwijanie pracowników.

Kanban – zdaniem stosujących Kanban na co dzień twórców kursu jest wspaniałym narzędziem i do uzyskiwania korzyści biznesowych i do budowania samoorganizujących się zespołów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kanban może być zastosowany na różnych poziomach pracy projektowej, produktowej, przez różne role. Dlatego też jeśli chcesz zdobyć wiedzę o fundamentach podejścia Kanban – jego zasadach i praktykach, to bez względu na to:

 • Jaką rolę pełnisz w zespole projektowym, zespole funkcjonalnym, czy Zespole Scrum (Właściciela Produktu, Scrum Mastera, członka Zespołu Scrum) i jakie masz doświadczenie w tej roli,
 • Czy jesteś Project Managerem, Liderem zespołu w projekcie, czy właścicielem biznesowym projektu i chcesz zdobyć większą wiedzę na temat podejścia Kanban i jego praktycznego zastosowania w swoim środowisku,
 • Czy jesteś specjalistą/specjalistką, reprezentantem/reprezentantką biznesu, który/która chce zdobyć większą wiedzę nt.
  • Zasad i praktyk podejścia Kanban,
  • Zastosowania podejścia Kanban w swoim środowisku,

ten kurs jest dla Ciebie.

Co znajdziesz w programie kursu?

Przedstawienie fundamentów podejścia Kanban: podstawowe zasady i praktyki Kanban, takie jak np. wizualizacja (ang. Visualisation), ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management) .

Podstawowe zastosowania Kanbana na poziomie zespołu, projektu i produktu, umożliwiające efektywne dostarczanie wartości klientom i rozwijanie pracowników.

Historie „z życia” i … zagadki.

Jaka jest struktura kursu?

Kurs podzielony jest na bloki tematyczne, zawierające lekcje dotyczące konkretnych tematów, takich jak:

 • Świat biznesu oraz projektów i produktów w czasach VUCA
 • Zwinność biznesowa i Kanban
 • Lean i Kanban
 • Kanban: podstawowe koncepcje
 • Kanban: podstawowe zasady i praktyki
 • Wizualizacja
 • Ograniczanie prac w toku
 • Zarządzanie przepływem
 • Limit prac w toku
 • Podstawowe metryki: czas realizacji i przepustowość
 • Podsumowanie kursu

Następny rekomendowany przez nas kurs

Kontynuacją tematyki kursu jest nasz inny kurs: ”Kanban II – Kanban w praktyce”, przedstawiający zastosowania podejścia Kanban i jego zasad i praktyk, takich jak np. ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management), czy wizualizacja (ang. Visualization) na poziomie zespołu, projektu i produktu oraz firmy, tak by efektywnie dostarczać wartość klientom i umożliwić rozwój pracownikom, czyli zagadnienia, które NIE są prezentowane w tym kursie.

 

Znajdź nas na Linked In!