Nowa strona JS Project

Nowa strona JS Project  - JS Project

Trochę jeszcze pamiętam tzw. "minioną epokę", w której funkcjonowała "magiczna data" - 22 lipca. Wtedy to otwierano uroczyście nowe stadiony, dworce i drogi. Czasy się diametralnie zmieniły; gdy jednak planowaliśmy uruchomienie nowej strony www.jsproject.pl w okresie letnim, to pomyśleliśmy: 22 lipca? A czemu nie!  A co nowego znajdziecie na Stronie? Zapraszam do lektury omówienia tych nowości.

Po pierwsze, co zauważycie natychmiast przy pierwszym wejściu na stronę, ma ona inny układ graficzny i nieco inny format i wygląd. My sądzimy, że czytelniejszy i po prostu ładniejszy; ciekawi jesteśmy oczywiście Waszych opinii. Zmiana ta związana jest m.in. z "przesiadką" z Mambo na Joomla!, która jako system zarządzania treścią ma znacznie większe możliwości, w dodatku odpowiadające naszym potrzebom.

Po drugie, i chyba najważniejsze uporządkowaliśmy (a także rozszerzyliśmy - o czym za chwilę) portfolio naszej oferty w obszarze zarządzania projektami. Dalej oczywiście "gramy na dwóch fortepianach", którymi są: szkolenia oraz doradztwo. Nowością jest wyodrębnienie w ramach szkoleń: szkoleń otwartych oraz szkoleń zamkniętych, realizowanych na zlecenie konkretnych firm. W dziale szkoleń otwartych znajdziecie więc listę proponowanych na okres sierpień 2010 - styczeń 2011 szkoleń, ich odbiorców, terminy oraz koszty oraz bliższe informacje o tych szkoleniach, a także formularze zgłoszenia na poszczególne szkolenia. Teraz już tylko wystarczy szybko wypełnić formularz na stronie i … już! Dłuższa lista dla firm prezentuje możliwości naszej współpracy z Waszymi firmami i organizacjami. Tu tylko wystarczy kontakt z nami i … zaczynamy.

Usystematyzowaliśmy nasze propozycje doradcze w obszarze zarządzania projektami. Teraz dotyczą one z jednej strony wybranych zagadnień ZP, które nazwaliśmy klockami oraz całościowego podejścia do usprawniania zarządzania projektami, czyli budowy systemu ZP (w naszym języku - system), z drugiej strony. Szczegóły znajdziecie w dziale "Doradztwo ZP".

Wkraczamy też na nowe obszary szkoleniowe i konsultingowe. Na nowej stronie znajdziecie szkolenia w obszarze zarządzania (np. zarządzanie zmianą organizacyjną, procesami  biznesowymi), ewaluacji projektów, a także zarządzania wiedzą o projektach. Jeśli zaś poszukujecie doradców w tych właśnie obszarach, to oczywiście o kontakt.

Nowością jest także newsletter, zapisy na który znajdziecie w prawej kolumnie strony głównej. Już wkrótce otrzymacie jego pierwszy numer, a w odstępach około-miesięcznych kolejne numery. Będziemy Was informowali o nowościach na stronie, o terminach naszych szkoleń, o nowych inicjatywach i pomysłach JS PFROJECT. W newsletterze znajdziecie także informacje o inspirujących wydarzeniach w świecie zarządzania projektami i polecanych lekturach do poduszki. W każdym też newsletterze znajdziecie link do tekstu, w którym znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące zarządzania projektami. A wszystko to - po zapisaniu się na newsletter. Pamiętajcie prawa kolumna na stronie głównej.

I jeszcze jedna istotna nowość. Z pewnością znaczna część z Was zna nas z wcześniejszych kontaktów: szkoleń, których byliście uczestnikami, konferencji i seminariów, w których wspólnie uczestniczyliśmy, projektów doradczych, gdzie wspólnie pracowaliśmy, czy też kontaktów w świecie projektów. Dla tych z Was, którzy nas znają nieco mniej, przygotowaliśmy na stronie dział "Zespół". Znajdziecie tam nasze zdjęcia i krótkie biogramy, pokazujące czym się zajmujemy i w czym się specjalizujemy.

No i oczywiście znajdziecie JS PROJECT "na fejsie", pod adresem www.facebook.com. W dzisiejszych czasach to "oczywista oczywistość".

Uff, chyba sporo tych nowości i zmian. Czyżby jakaś rewolucja? Możecie być spokojni, zdecydowanie preferujemy rozwój ewolucyjny. Czyli to po prostu nasza "ewolucja lipcowa". Posmakujcie jej poszczególne kawałki w różnych działach naszej strony. I koniecznie odezwijcie się, z informacją, jak Wam smakowało.

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok