Kolejna edycja Studiów Podyplomowych ZP na UMK wystartowała

Wystartowała kolejna edycja Studiów Podyplomowych ZP na UMK. W piątek i sobotę (3-4 listopada 2023). Miałem przyjemność prowadzić na UMK w Toruniu pierwsze zajęcia „Wprowadzenie do zarządzania  projektami”. A tydzień wcześniej wystartowała także  grupa on-line.

Ze słuchaczami spotkam się ponownie w maju i czerwcu 2024, kiedy to będę prowadził zajęcia dotyczące zwinnego przywództwa.

18-ty Kongres PMI Poland Chapter Congress

Już za 3 tygodnie odbędzie się 18-ty International Congress PMI Poland Chapter (22-24 listopada, Airport Hotel Okęcie), organizowany przez PMI PC.

Podczas Kongresu dniu 23 listopada 2023  współprowadzę wraz z Dariuszem Ciechanem warsztat z grą symulacyjną „Ster na cel”, podczas którego będziemy wypracowywać odpowiedzi na pytania:

Czytaj więcej...

Rekomendacja lektur: autorskie felietony w Strefa PMI

Tradycyjnie w piątek propozycje lektur na weekend i … na dłużej. Dziś to autorskie felietony publikowane w kwartalniku Strefa PMI.

Szczególnie polecam felieton z ostatniego, wrześniowego numeru (42/2023) zatytułowany „Epoka bylejakości” oraz wcześniejsze: „Kontekst i pierwsze zadanie menedżera”, a także felieton z numeru 31/2020 zatytułowany „Post Agile? A może raczej pe=re-Agile”.

Czytaj więcej...

Zarekomenduj menedżerowi warsztat TeamFlow Manager

Marzysz, by w swoim zespole, departamencie lub firmie pracować efektywnie i skutecznie i by mieć zadowolenie ze swojej pracy dzięki:

  • Czytelnej wizualizacji Waszych procesów i stanu realizowanych prac i nie marnowaniu czasu na bezowocne spotkania i niepotrzebne raporty
  • Zbilansowaniu ilości pracy z Waszymi możliwościami realizacyjnymi oraz eliminacji „wrzutek na wczoraj”
  • Prawdziwej pracy zespołowej, upełnomocnieniu i większej autonomii oraz eliminacji micro-managementu
  • Ciągłemu doskonaleniu i uczeniu się
Czytaj więcej...

Znajdź nas na Linked In!