Uważasz, że zarządzanie projektem, tak by zostały zrealizowane jego cele, zgodnie z budżetem, planowanym terminem i ustalonym zakresem jest prawdziwą sztuką? Sądzisz, że prawdziwa sztuka wymaga mistrzów? Poszukujesz mistrzów: ekspertów-praktyków z wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu projektami? Doskonale trafiłeś.

My też uważamy, ze zarządzanie projektami jest sztuką. A zarządzanie portfelem projektów firmy oraz wchodzącymi w jego skład programami i projektami, tak by wspierać cele strategiczne firmy, to jest dopiero sztuka. A co dopiero mówić o zarządzaniu organizacją zorientowaną projektowo!

Zarządzanie portfelem projektów, zarządzanie programem i projektem oraz doskonalenie szeroko rozumianego zarządzania projektami i budowanie organizacji projektowej, jak każda sztuka wymaga obok talentu, pasji i zaangażowania, także wiedzy. A może przede wszystkim wiedzy, popartej wieloletnią praktyką i doświadczeniem zbieranym w różnych środowiskach, także międzynarodowych.

Jeśli więc szukasz takiej wiedzy i doświadczenia, a przede wszystkim ekspertów-praktyków gotowych podzielić się z Tobą taką wiedzą i doświadczeniem - to są strony dla Ciebie - zapraszamy do lektury i przede wszystkim do współpracy.

Jeśli zajmujesz się innymi zagadnieniami niż projekty, to zwróć uwagę, że firmy i organizacje idą w kierunku organizacji projektowej i Ciebie - prędzej, czy później - też to czeka. Dlatego też są to także strony dla Ciebie - zapraszamy do odwiedzin.

A jeśli już budujesz w swojej firmie organizację projektową, doskonalisz zarządzanie projektami, chcesz uzyskać jak największe korzyści biznesowe ze środków zaangażowanych w portfel projektów swojej firmy – także zapraszamy, to dla Ciebie (i chyba przede wszystkim dla Ciebie) są te strony.

I wreszcie, jeśli chciałbyś poznać i zastosować w praktyce taką metodę usprawniania organizacji, jak Zarządzanie Ograniczeniami (ang. Theory of Constraints) i związana z nim metoda łańcucha krytycznego to także zapraszamy na niniejsze strony.

Nasz zespół skupia i mistrzów z wieloletnim doświadczeniem, jak młodych specjalistów. Niektórzy z nasz są pasjonatami szkoleń i przekazywania wiedzy, inni uwielbiają działalność doradczą. Pracujemy i indywidualnie i w zespołach. Potrafimy być surowymi, jak Katon i dowcipnymi, jak bracia Marx. I co chyba najważniejsze: jesteśmy skuteczni. Parafrazując Raymonda Chandlera "skuteczność to nasza specjalność".

Przejdźmy więc od słów do czynów, ale nie jak jeden z bohaterów "Rejsu" stwierdzający "przejdźmy od słów do czynów, na początek powiem parę słów". Zajrzyjcie więc do Bazy wiedzy i do Wydarzeń, zobaczcie propozycje szkoleń otwartych oraz dedykowanych dla firm. Przestudiujcie propozycje doradcze i nie zapomnijcie o Niezbędniku kierownika projektu. Wykorzystajcie formularz na stronie głównej do kontaktu z nami. I nie będę was namawiał jeszcze do wypełnienia formularza zgłoszenia na szkolenie otwarte lub formularza zainteresowania szkoleniami dedykowanymi.

Inaugurując stronę i działalność JS PROJECT w czerwcu 2003 obiecaliśmy ciągły ich rozwój, zgodnie ze znanym powiedzeniem świata ERP: "nie ważne, jaki jesteś duży, ważne jak się rozwijasz".  Rok 2019 to już 16-ty rok naszej działalności. Po tych szesnastu latach dalej uśmiech gości na mej twarzy, choć przyglądając się jej widzę trochę więcej siwych włosów w brodzie.

Jesteśmy w Europie, realizując warsztaty we współpracy z zagranicznymi oddziałami PMI w Sztokholmie i Frankfurcie. Byliśmy obecni na 20-tym Światowym Kongresie IPMA w Szanghaju w 2006, 21-szym w Krakowie, 22-gim w Rzymie, 27-ym w Dubrowniku, 28-ym w Rotterdamie. Nasze artykuły były publikowane w języku chińskim w wydawanym w Pekinie miesięczniku "Project Management Technology" oraz w wydawanym przez IPMA "Project Perspectives". Prowadzimy stałą rubrykę "Strefa felietonu" w kwartalniku "Strefa PMI". Rozszerza się lista referencyjna zadowolonych i powracających polskich klientów, jak i grono współpracowników. Rośniemy i my, rozszerzając portfel oferowanych usług doradczych i szkoleń, wkraczając w takie zagadnienia jak: zarządzanie portfelem projektów, zarządzanie programem, czy też oferując unikalne na rynku gry symulacyjne w obszarze zarządzania projektami.

JS PROJECT
Jerzy Stawicki wraz z Zespołem Mistrzów

Znajdź nas na Linked In!