Jerzy Stawicki

Jerzy Stawicki - JS Project

Dr Jerzy Stawicki jest ekspertem specjalizującym się w zagadnieniach zarządzania projektami, zarządzania portfelem projektów, budowy organizacji projektowej oraz zastosowaniach Zarządzania Ograniczeniami (ang. Theory of Constraints) w zarządzaniu projektami.

Od 2003 r. prowadzi firmę JS PROJECT specjalizującą się w doradztwie biznesowym, audytach, zarządzaniu projektami i szkoleniach z zakresu zarządzania projektami, portfelem projektów i PMO. Przeszkolił wielu specjalistów z różnych firm zarówno w ramach działalności JS PROJECT, jak i we współpracy z Akademią Biznesu SAP. Realizował prace doradcze w zakresie metodyk zarządzania projektami, tworzenia Centrum Zarządzania Projektami oraz prowadził audyty projektów wdrożeniowych.

W okresie 1995–2003 pracował w SAP Polska, gdzie m.in. pełnił funkcję kierownika projektów wdrożeniowych SAP R/3. Jednocześnie realizował przeglądy projektów w ramach SAP Review Program i był z ramienia SAP członkiem Komitetu Sterującego kilku projektów wdrożeniowych (TVP SA, NFOŚiGW). Wcześniej przez kilka lat pracował w Instytucie Organizacji Przemysłu Maszynowego ORGMASZ, a następnie jako konsultant w dziedzinie zintegrowanych systemów zarządzania w Siemens-Nixdorf oraz ICL Poland.

Jest członkiem PMI i założycielem PMI Warsaw Poland Chapter, a także członkiem IPMA Polska. Posiada certyfikaty PMP® (Project Management Professional), Prince2® Practitioner, Agile Project Management Registered Practitioner, CPIM (Certified in Production and Inventory Management), CPM (Certified Project Manager), Level C.

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok