Szkolenie Management 3.0

W dniach 15-16 maja 2014 Jerzy Stawicki i Daniel Skowroński przeprowadzili pierwsze szkolenie  "Management 3.0 - Change and Innovation Practices". Szkolenie zostało opracowane przez Jurgena Appelo autora książki "Management 3.0".

W szkoleniu uczestniczyło 10 pionierów z różnych firm i branż. Były i prezentacje zasad Managementu 3.0 i konkretnych praktyk, dyskusje i gry takie jak Delegation Poker i Moving Motivators, analizy studiów przypadku uczestników oraz praktyczne doświadczenia prowadzących. Na koniec magnetyczna ściana była pełna flipchartów z notatkami z dyskusji i kolorowych karteczek post-it.

Kolejne terminy szkoleń otwartych już po wakacjach. Zapraszamy w dniach: 2-3 października 2014 i 27-28 listopada 2014.  W czerwcu prowadzimy szkolenie zamknięte dla firmy na Śląsku. Gdyby Wasza firma była zainteresowana szkoleniem zamkniętym to prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na Facebooku!