Konferencja Agile Management 2014

Już za miesiąc 18-19 września 2014 odbędzie się w Klubie Space w Warszawie konferencja Agile Management 2014 (http://www.am2014.governica.com/ ). Konferencję poprzedza (17 września) dzień warsztatów.

Konferencja organizowana jest przez Stoos Satelite Warsaw i Fundację Governica. JS PROJECT jest partnerem merytorycznym tej konferencji, a nasz lider - członkiem Rady Programowej konferencji. Konferencja będzie koncentrowała się na zagadnieniach biznesowych związanych z obecnością Agile w organizacji. Zwinne techniki zarządzania projektami też będą obecne na konferencji, lecz nie będą stanowić jej głównego nurtu.

Wyjątkowe korzyści z udziału w tej konferencji zapewnia nie tylko trzynastu zaproszonych ekspertów i praktyków wykorzystania agile w biznesie, ale również jej wyjątkowa formuła. W programie tradycyjne sesje plenarne przeplatają się z dyskusjami roundtables, w trakcie których omawiane są konkretne tematy zwinnego zarządzania zgłaszane przez jej uczestników.

Ponad pięćdziesiąt zgłoszonych do sesji round tables tematów zostało podzielonych na 7 następujących kategorii, ułatwiających wybór uczestnikom konferencji:

  1. Zwinny biznes, czyli Agile nie tylko w IT, w której chcemy pokazać, że Agile jest stosowany szerzej niż tylko w IT
  2. Konsekwencje stosowania Agile w organizacji, w której pokazujemy problemy, które Agile rozwiązuje i sytuacje, które generuje, jak na przykład DevOps
  3. Przywództwo i motywowanie ludzi w pracy
  4. Łączenie Agile z innymi podejściami do zarządzania projektami
  5. Bezpieczne umowy na projekty Agile
  6. Efektywna współpraca z interesariuszami i zarządzanie wymaganiami
  7. Organizowanie i ocena zespołów Agile

Wszystkich planujących udział w konferencji zapraszamy już dzisiaj do głosowania na interesujące tematy. Zrealizowane będą tylko te, które zdobędą odpowiednią liczbę głosów.

Bardzo ciekawie zapowiada się też warsztat Jurgena Appelo „Management 3.0 Workout” (opisany na: http://www.management30.com/workouts/one-day-workshop/) w przede dniu konferencji (17 września). Jurgen będzie prezentował różne praktyki powiązane z koncepcją Management 3.0.

Szczegółowy program konferencji znajdziecie na http://www.am2014.governica.com/program . Wśród prelegentów spotkacie m.in.  Jurgena Appelo, Bogdana Berezę, Agnieszkę Gasperini, Jerzego Stawickiego i Marka Kowalczyka.

I uwaga: do 31 sierpnia 2014 obowiązuje niższa cena!
Do zobaczenia na konferencji Agile Management 2014 w dniach 18-19 września.

Znajdź nas na Facebooku!