Czerwcowo-lipcowe szkolenia ZP-PMBOK i PMP®-Prep

W drugiej połowie czerwca oraz w pierwszej połowie lipca 2015 będziemy prowadzili dwa szkolenia dotyczące standardu A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide):

  • ZP-PMBOK: Zarządzanie projektem wg standardu PMBOK® Guide – standard i praktyka
  • PMP®-Prep – przygotowanie do certyfikacji PMP®

ZP-PMBOK: Zarządzanie projektem wg standardu PMBOK® Guide – standard i praktyka

Szkolenie pozwalające usystematyzować wiedzę z zakresu zarządzania projektem zawartą w standardzie „A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) - Fifth Edition”. W trakcie szkolenia poznacie zarówno "filozofię" PMBOK® Guide, dotyczącą zarządzania projektami, jak i podstawowe obszary wiedzy (integracja, zakres, czas, budżet, ryzyko. Poznacie także najlepsze praktyki inicjowania, planowania oraz monitorowania i zamykania projektu, stosowane powszechnie przez doświadczonych kierowników projektów.

PMP®-Prep – przygotowanie do certyfikacji PMP®

Szkolenie przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego Project Management Professional (PMP)® ma charakter "powtórki" oraz usystematyzowania i ugruntowania wiedzy wymaganej na egzaminie PMP® Umożliwia wyjaśnienie różnych specyficznych dla PMBOK® Guide, a często wykorzystywanych w praktyce zagadnień, a także sprawdzenie swojej wiedzy na przykładowych pytaniach egzaminacyjnych.

Jeśli jesteście zainteresowani jednym z tych szkoleń, to z pewnością zadacie pytania o koszt i o termin.

Jeśli chodzi o koszt, to podając w formularzu zgłoszenia (znajdującym na końcu opisu szkolenia) w polu „komentarze” kodu „1506” uzyskacie 25%-ową obniżkę ceny na szkolenie.

Jeśli zaś chodzi o termin, to … podchodzimy do niego zwinnie, co oznacza, że będziemy go ustalali razem z uczestnikami szkolenia. Możliwe terminy obejmują okres od 15 czerwca do 17 lipca, z wyjątkiem tygodnia 26-ego (22-26.06) oraz z wyjątkiem dni 6-7 lipca. Jeśli więc jesteście zainteresowali, to w polu „komentarze” wpiszcie (obok kodu zniżkowego) daty w których moglibyście uczestniczyć w szkoleniu. Mając te informacje skontaktujemy się z Wami i ustalimy termin. Podejście zwinne (agile) polega m.in. do robieniu eksperymentów i uzyskiwaniu szybkiej informacji zwrotnej o jego rezultatach. No to chcemy zrobić taki eksperyment z ustaleniem terminu tych dwóch szkoleń.

Czekamy więc na Wasze zgłoszenia i informacje o „dobrych” – z Waszego punktu widzenia – terminach. I do zobaczenia na szkoleniu.

PMP, PMBOK and the Registered Education Provider logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Facebooku!