Scrum z Kanban - kurs online

Praktyczny i profesjonalny kurs online pokazujący jak Kanban może być zastosowany przez zespół Scrum-owy. Ułatwiający przygotowanie do certyfikacji Scrum z Kanban.
6.5 godziny, 49 lekcji.

Kliknij TUTAJ aby kupić kurs

Trzy powody, aby KUPIĆ TEN KURS już teraz!

 1. Otrzymasz profesjonalne, praktyczne i zwięzłe przedstawienie zasad i praktyk Kanbana, takich jak np. ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management), czy wizualizacja (ang. Visualization) oraz jego zastosowania przez Zespół Scrum, pracujący w środowisku Scruma, tak by efektywnie dostarczać wartość klientom, tak jak to opisuje zarówno Scrum Guide™, jak i The Kanban Guide for Scrum Teams i tak, jak się to w profesjonalny sposób robi w praktyce.
 2. Nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby przygotować się do certyfikacji oraz by uzyskać certyfikat bez wychodzenia z domu oraz … dużo, dużo więcej.
 3. Skorzystasz z wiedzy i praktycznego doświadczenia instruktorów, praktyków zarządzania projektami i produktami, z wieloletnim doświadczeniem w tych obszarach, uważających Kanban za wspaniałe narzędzie i stosujących Kanban do uzyskiwania korzyści biznesowych i do budowania samoorganizujących się zespołów.

Co to jest Kanban?

Kanban to metoda zarządzania pracami, zarządzania produktem i projektami a także pracami własnymi. Kanban ma wiele odcieni: TPS, Proto Kanban, Personal  Kanban, Metoda Kanban, Tame Flow Kanban. Kanban może być stosowany w środowisku Scruma. Także zespoły pracujące w Scrumie mogą wraz ze  zdobywanym doświadczeniem przejść na stosowanie Kanbana.

Kanban – zdaniem stosujących Kanban twórców kursu jest wspaniałym narzędziem i do uzyskiwania korzyści biznesowych i do budowania samoorganizujących się zespołów.

Dla kogo jest ten kurs?

Bez względu na to:

 • Jaką rolę pełnisz w Zespole Scrum (Właściciela Produktu, Scrum Mastera, członka Zespołu Developerskiego) i jakie masz doświadczenie w tej roli,
 • Czy jesteś Project Managerem, Liderem zespołu w projekcie, czy właścicielem biznesowym projektu i chcesz zdobyć większą wiedzę na temat Kanban i jego zastosowania w środowisku Scrum,
 • Czy jesteś specjalistą/specjalistką, reprezentantem/reprezentantką biznesu, który/która chce zdobyć większą wiedzę nt. :
  • Zasad i praktyk Kanbana,
  • Podstawowych elementów Scruma, jak filary, artefakty i wydarzenia,
  • Zastosowania Kanban w środowisku Scruma,

ten kurs jest dla Ciebie.

Co znajdziesz w programie kursu?

Przedstawienie zasad i praktyk Kanbana, takich jak np. ograniczanie poziomu prac w toku (ang. WIP limit), zarządzanie przepływem (ang. Flow Management), czy wizualizacja (ang. Visualization) oraz jego zastosowania przez Zespół Scrum, pracujący w środowisku Scruma, tak by efektywnie dostarczać wartość klientom.

Przypomnienie filarów Scruma i jego elementów, takich jak: artefakty (np. Inkrement), wydarzenia (jak Planowanie Sprintu, Codzienne spotkanie, Przegląd Sprintu i Retrospektywa Sprintu).

Historie „z życia” i … zagadki.

Pytania w stylu pytań egzaminacyjnych oraz wskazówki jak przygotować się do egzaminu i jak zdawać egzamin.

Jaka jest struktura kursu?

Kurs podzielony jest na bloki tematyczne, zawierające lekcje dotyczące konkretnych tematów, takich jak:

 • Kanban – podstawowe koncepcje
 • Flow i empiryzm
 • Kanban: zasady i praktyki
 • WIP Limit
 • Metryki Kanban
 • Praktyki zarządzania przepływem
 • Kanban w Scrum: wydarzenia Scruma

Dlaczego warto wybrać certyfikat „The Professional Scrum™ with Kanban level I (PSK I)”?

Certyfikat PSK I jest uznawanym na całym świecie certyfikatem, potwierdzającym wiedzę jego posiadacza dotyczącą zastosowania Kanban w środowisku Scrum. Certyfikacja ta została przygotowana przez twórców Scruma - Kena Schwabera i Jeffa Sutherlanda.

Posiadacz tego certyfikatu jest postrzegany jako profesjonalista potrafiący efektywnie zastosować Kanban w środowisku Scrum.

"Kurs ten NIE jest oficjalnym przygotowaniem do certyfikacji The Professional Scrum™ with Kanban level I (PSK I) organizacji Scrum(.)org, ani nie jest w żaden sposób z nią powiązany. Scrum(.)org, The Professional Scrum™ with Kanban level I (PSK I) są zastrzeżonymi znakami towarowymi Scrum(.)org i mogą być zarejestrowane w Biurze Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych oraz w innych krajach."

 

Znajdź nas na Linked In!

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych