• Leadership 3.0+ & OKR

  Zwinne przywództwo & zwinne zarządzanie celami

  SZCZEGÓŁY
 • Flow Academy

  Skuteczne i efektywne zarządzanie

  SZCZEGÓŁY
 • Symulacje Flow

  Nauka przez doświadczenie

  SZCZEGÓŁY
 • AKADEMIA
  PER SE
  Kursy
  on-line

  SZCZEGÓŁY

 

Portfolio

Blog

Dlaczego wybieram platformę Kanbanize - cz.2
21 styczeń 2022

Dlaczego wybieram platformę Kanbanize - cz.2

Poniżej znajdziecie obiecane kolejne argumenty przemawiające za wyborem platformy Kanbanize.

Dlaczego wybieram platformę Kanbanize - cz.1
19 styczeń 2022

Dlaczego wybieram platformę Kanbanize - cz.1

Naprawdę efektywne i skuteczne zarządzanie pracami i projektami,  portfelem prac i projektów w firmie wymaga przyjaznego w użytkowaniu, wizualnego, dostarczającego do zarządzania wielu różnych mierników, narzędzia informatycznego.

Leadership & Management 2022+
02 styczeń 2022

Leadership & Management 2022+

Dlaczego Leadership Management 2022+ Świat zmienia się coraz szybciej. Żyjemy teraz w świecie opisywanym przez akronim VUCA (Vulnerability, Uncertainty, Complexity, Ambiguity). Zmienić się też musi sposób zarządzania firmami i zespołami.

Życzenia
23 grudzień 2021

Życzenia

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Merry Christmas and a Happy New Year 新年快乐 Frohe Weihnachten und die besten Wünsche zum neuen Jahr God Jul och Gott Nytt År Поздравления с Новым Годом Buon Natale e felice Anno Nuovo

Zarządzanie systemem jest wszystkim
07 grudzień 2021

Zarządzanie systemem jest wszystkim

Parafrazując generała Eisenhowera powiedziałbym: „Zarządzanie projektem jest niczym, zarządzaniem portfelem projektów i prac jest wszystkim”. Dlaczego tak sądzę? Odpowiedź jest prosta.

JS PROJECT ma status Solution Partner firmy KANBANIZE
02 wrzesień 2021

JS PROJECT ma status Solution Partner firmy KANBANIZE

Miło nam poinformować, że JS Project uzyskał status Solution Partner (https://kanbanize.com/partners/JS-PROJECT) firmy Kanbanize. Jako Solution Partner nie tylko promujemy rozwiązania firmy Kanbanize (https://kanbanize.com/)ale także szkolimy klientów i pomagamy we wdrożeniach.

Workshop with Simulation: Flow is the King
17 sierpień 2021

Workshop with Simulation: Flow is the King

Would you like to deliver products and services to your Customers in a predictable stable way? Create your own Dream Team? Start a journey of continuous improvements in your company and team? Last but not least: get sustainable business results? Flow is the King Simulation Workshop will help...

18 lat minęło jak jeden dzień
01 czerwiec 2021

18 lat minęło jak jeden dzień

18 lat działalności doradczo-szkoleniowej JS PROJECT to dobra okazja do refleksji nt. tego co zmieniło się przez te lata w zarządzaniu oraz w zarządzaniu projektami i pracami oraz … u nas i u mnie.

Warsztat „Flow is the King – Team Flow”
26 kwiecień 2021

Warsztat „Flow is the King – Team Flow”

Chcesz w przewidywalny i stabilny sposób dostarczać produkty przynoszące wartość klientowi? Chcesz rozwijać współpracę w zespole? Chcesz wejść na drogę ciągłego doskonalenia? Chcesz stworzyć zespół Twoich marzeń? Warsztat odpowiada na to pytanie, wykorzystując symulację „Flow is the King – Team Flow”, czyli symulację pracy zespołu, pokazującą wpływ przyjętych zasad...

JA jest tylko słowem
08 kwiecień 2021

JA jest tylko słowem

Jedna z myśli filozofii zen mówi, że „JA jest tylko słowem”. Warto przywołać tę myśl w kontekście zarządzania, zarządzania projektami oraz ... życia społecznego, w szczególności w kontekście świata biznesu charakteryzowanego przez zmienność, niepewność, złożoność i niejednoznaczność, czyli świata VUCA.

Życzenia Świąteczne
02 kwiecień 2021

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia i bezpieczeństwa, pogody ducha oraz nadziei i wytrwałości! Zespół JS Project

O wyższości Świąt Wielkiej Nocy …. czyli Kanban i Scrum
08 luty 2021

O wyższości Świąt Wielkiej Nocy …. czyli Kanban i Scrum

Wg 14-tego State of Agile™ Report opublikowanego w czerwcu 2020, Kanban jako metoda zwinna stosowana jest tylko przez 7% badanych firm, natomiast Scrum stosowany jest przez 58% badanych firm. Dla mnie – miłośnika Kanbana, stosującego Kanban w każdej mojej aktywności zawodowej i prywatnej i uważającego Kanban za wspaniałe narzędzie...

Scrum Master wg Scrum Guide 2020 cz.2 Wydarzenia i Artefakty
09 styczeń 2021

Scrum Master wg Scrum Guide 2020 cz.2 Wydarzenia i Artefakty

Kurs ten jest kontynuacją kursu: „Scrum Master wg Scrum Guide 2020 cz. 1 fundamenty i role”, prezentując te zagadnienia Scrum, które NIE są prezentowane we wcześniejszym kursie. Dołącz do profesjonalnego i praktycznego kursu online z kompletną wiedzą nt. operacyjnych aspektów Scrum (wg Scrum Guide 2020), tj. Wydarzeń i artefaktów.

Scrum Master wg Scrum Guide 2020 cz.1 Fundamenty i Role
09 styczeń 2021

Scrum Master wg Scrum Guide 2020 cz.1 Fundamenty i Role

Dołącz do profesjonalnego i praktycznego kursu online z kompletną wiedzą nt. Scrum (wg Scrum Guide 2020), roli Scrum Mastera oraz fundamentów i ról w Scrum.

Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się do newslettera

 
Co Cię interesuje?

JS PROJECT z siedzibą w Warszawie przy ul Imbirowej 6c jest administratorem Twoich danych i używa ich wyłącznie w celu wysyłki newslettera. W każdej chwili masz prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych poprzez wypełnienie formularza kontakt
 

Znajdź nas na Linked In

...  

Klienci o nas

 • "Szkolenia w których uczestniczyłem były dobrze przygotowane merytorycznie, inspirujące i bardzo praktyczne; były też profesjonalnie prowadzone, w atmosferze sprzyjającej efektywnej pracy. Szczególnie podobało mi się prowadzenie warsztatu "Management 3.0" przez dwóch trenerów z różnym doświadczeniem i różnymi punktami widzenia”

  Artur Pawłowicz
  Head of Global Competence Center MO/BO/Acc Satellites & Reporting
  UniCredit Business Integrated Solutions Branch Poland
 • „Byłem na kilku szkoleniach. Było ciekawie i inspirująco. Polecam”

  Jan Anisimowicz
  Business Excellence Director
  Client&Friends Sp. z o.o.
 • Uczestniczyłem w szkoleniach przygotowujących do certyfikacji PMP®. Zarówno wiedza trenera, jego kompetencje, profesjonalizm oraz sposób komunikacji i prowadzenia szkoleń były na najwyższym poziomie.

  Grzegorz Boczkowski
  Field Service Supervisor
  Honeywell Sp. z o.o.

 • 1
 • 2
 • 3