Szkolenia JS PROJECT w 2014r

Rok szkoleniowy 2014 czas zacząć. W kalendarzu szkoleń JS PROJECT na 1-sze półrocze 2014 znajdziecie zarówno szkolenia dotyczące standardu PMBOK® Guide i metod zwinnych (Agile), w tym przygotowujące do egzaminów PMP® i PMI-ACP®, łańcucha krytycznego, jak i zwinnego przywództwa (Management 3.0) oraz inteligencji emocjonalnej w zarządzaniu projektami. A także szkolenia z grą symulacyjną, dotyczące budowania i funkcjonowania PMO oraz zarządzania zespołem projektowym. A więc takie szkolenia, jak:

 Szkolenia zaakceptowane przez PMI w ramach programu Registered Education Provider – R.E.P. dotyczące standardu PMBOK® Guide:

Szkolenie dotyczące metod zwinnych (Agile):

Szkolenia będące unikatową propozycją na polskim rynku:

Szczególnie polecamy naszą nową propozycję, tj. szkolenia: Management 3.0 - Agile Leadership Practices.

Szkolenie „Management 3.0 – Agile Leadership Practices”, opracowane przez Jurgena Appelo, bazujące m.in. na jego książce „Management 3.0”, prezentuje idee i techniki zwinnego przywództwa i zarządzania, jakie są niezbędne – dla sprawnego zarządzania we współczesnym środowisku biznesowym - menedżerom zespołów, działów i firm - menedżerom średniego i wyższego szczebla.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

  • Menedżerów, którzy chcą poznać zasady i techniki zwinnego zarządzania i przewodzenia (Agile management/leadership) i zastosować je w swojej praktyce, oraz dla:
  • Kierowników projektów, kierowników zespołów oraz innych specjalistów (nie tylko ze świata IT), którzy chcą stać się profesjonalnymi przywódcami i menedżerami.

Uczestnicy naszych szkoleń w ankietach ewaluacyjnych napisali:

√  „profesjonalizm i doświadczenie praktyczne”

√  „komunikatywność i dobra organizacja pracy”

√  „perfekcyjna znajomość tematu”

√  „kompetencje, kontakt z uczestnikami”

Potrzebujesz wiedzy, doświadczeń praktycznych, rozmowy z profesjonalistami w obszarze zarządzania projektami? Odpowiedź jest prosta …

PMP, PMI-ACP and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Linked In!

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych