Pierwsze szkolenia JS Project po wakacjach

Już za tydzień rozpocznie się rok szkolny 2014/2015. Wtedy także i JS PROJECT wystartuje z pierwszymi  po wakacjach szkoleniami z zarządzania projektami.

Po wakacjach, w drugiej połowie września i w pierwszej połowie października 2014, organizujemy następujące szkolenia:

Emocjonalnie kompetentny kierownik projektu: 25-26 września 2014

Szkolenie to prezentuje w praktyczny sposób zastosowanie inteligencji emocjonalnej w zarządzaniu projektami, zespołami projektowymi, a także różnymi zespołami.

Może być przeznaczone nie tylko dla kierowników projektów, lecz także dla kierowników zespołów i liderów tematów projektowych i biznesowych, współpracujących z innymi uczestnikami różnych przedsięwzięć.

Szkolenie bazuje nad najnowszych badaniach mózgu człowieka i podziale mózgu na cześć racjonalną oraz emocjonalną, ilustrowanym przez metaforę słonia i jeźdźca.

Management 3.0 – Change and Innovation Practices: 2-3 października 2014

opracowane przez Jurgena Appelo, autora książki „Management 3.0”, 

Szkolenie  przeznaczone jest dla:

  • Menedżerów, którzy chcą poznać zasady i techniki zwinnego zarządzania i przewodzenia (Agile management/leadership) i zastosować je w swojej praktyce, oraz dla:
  • Kierowników projektów, kierowników zespołów oraz innych specjalistów (nie tylko ze świata IT), którzy chcą stać się profesjonalnymi przywódcami i menedżerami.

PMP®-Prep Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego PMP®: 6-8  października 2014

Szkolenie ma charakter „powtórki” oraz ugruntowania wiedzy wymaganej na egzaminie PMP® oraz wyjaśnienia różnych specyficznych dla PMBOK® Guide zagadnień, a także sprawdzenia swojej wiedzy na przykładowych pytaniach egzaminacyjnych.

Stanowi finalny krok na drodze do uzyskania certyfikatu PMP® (Project Management Professional).

Szkolenie jest zaakceptowane przez PMI w ramach programu R.E.P (Registered Education Provider).

Project Management Office: rola, zadania, budowa: 9-10 października 21014

Szkolenie przedstawia praktyczną wiedzę, doświadczenia praktyczne i inspiracje dotyczące Biura Projektów (PMO Project Management Office). Szkolenie przeznaczone jest dla firm, które zaczynają budować PMO w szczególności dla menedżerów i osób pracujących w PMO.  Dwóch prowadzących szkolenie ekspertów, różni uczestnicy walczący z podobnymi problemami to odpowiednie forum zdobycia i wymiany doświadczeń, nie do zdobycia innymi metodami.

ZP-PMBOK Zarządzanie projektem według standardu PMBOK® Guide: 13-15 października 2014

Szkolenie prezentuje w praktyczny sposób podejście do zarządzania projektem wg światowego standardu zarządzania projektami PMBOK® Guide (Fifth Edition), opracowanego przez Project Management Institute (PMI), oraz związane z tym standardem najlepsze praktyki zarządzania projektem.

Może ono także stanowić pierwszy krok na drodze do uzyskania certyfikatu PMP® (Project Management Professional).

Szkolenie jest zaakceptowane przez PMI w ramach programu R.E.P (Registered Education Provider).

Pełny Kalendarz naszych szkoleń w drugim półroczu 2014 znaleźć w zakładce Terminarz szkoleń

PMP, and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Facebooku!