Nasze najbliższe szkolenia: luty – marzec 2013

W najbliższym czasie prowadzimy następujące szkolenia:

Oba te szkolenia są szkoleniami zaakceptowanymi przez PMI w ramach programu Registered Education Provider (R.E.P PMI)

 

Opisy wraz z programami w/w szkoleń znajdziecie klikając w tytuł szkolenia.

Pełna lista szkoleń otwartych znajduje się na stronie Terminarz szkoleń w podziale na pięć obszarów tematycznych, stanowiących pozycje Menu „Szkolenia otwarte” na tej stronie.

Prowadzimy także szkolenia dla firm (dedykowane). Opis naszego JAK? CO? KTO? wraz z listą szkoleń dla firm znajdziecie na: http://www.jsproject.pl/szkolenia-dla-firm

Firmom i organizacjom jako szkolenie „zamknięte” szczególnie proponujemy oryginalny 1-2 dniowy warsztat "Zarządzanie projektami z symulacją" (również zaakceptowany przez PMI w ramach programu R.E.P. PMI), którego częścią jest gra symulacyjna Polestar PM Simulation. Jej uczestnicy stanowią zespół projektowy firmy obejmujący zarząd, menedżera ds. portfela, program menedżera, kierowników projektów i dział IT. Wyzwanie: zrealizowanie sześciu projektów, tak by dzięki nim pokonać konkurencyjne firmy na rynku. Gwarantujemy integrację zespołu, emocje, i … zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zarządzania projektami i/lub zarządzania portfelem projektów. Szczegółowy zakres i termin warsztatu – do wspólnego ustalenia.

PMP, and PMBOK are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

Znajdź nas na Facebooku!