Olgierd Annusewicz

Olgierd Annusewicz - JS Project

Dr Olgierd Annusewicz jest wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego, prowadzi zajęcia z retoryki i erystyki, sztuki negocjacji, metod reklamy i promocji, reklamy politycznej, marketingu wyborczego. Trener umiejętności społecznych i konsultant biznesowy z dziesięcioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w szkoleniach z autoprezentacji, prezentacji, wystąpień publicznych i komunikacji a w szczególności z perswazyjnego użycia języka. Prowadzi także szkolenia z negocjacji i zarządzania ludźmi. Realizuje autorskie programy szkoleniowe oparte o wyniki badań potrzeb szkoleniowych, przeprowadza audyty kompetencji umiejętności menadżerskich.

Doradza w obszarze kształtowania wizerunku i prezentacji marketingowych. Zarządzał projektem rebrandingu jednej z firm konsultingowych. Jako konsultant wspiera budowanie i funkcjonowanie zespołów projektowych. Jest autorem narzędzi do efektywnego planowania rozwoju zawodowego członków zespołów projektowych.

Szkolił i doradzał osobom pracującym w organizacjach pozarządowych, politycznych, naukowych oraz biznesowych w tym: Pepsi-Cola General Bottlers Poland, Frito Lay Poland, Cadbury Wedel, Volvo Polska Samochody Ciężarowe, Bank PEKAO SA, Credit Suisse Life and Pensions, Allianz Polska, ING Bank Śląski, Zepter International Poland, Abbot Labboratories, FFiL Śnieżka SA., Baker&McKenzie, IT Experts, SI Consulting, Bianor, Netia SA, Polska Telefonia Cyfrowa, Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polskie Linie Lotnicze LOT SA. Ma doświadczenie w szkoleniu za granicą w języku angielskim.

Znajdź nas na Facebooku!

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok